Cart

O nas

SZYJEMY, PROJEKTUJEMY, SPRZEDAJEMY

Działamy w tej branży od roku 1987. Wyspecjalizowaliśmy  się w bluzach i koszulkach, które obecnie stanowią trzon wielu marek odzieżowych. Dbanie o wysoką jakość produktów spotkało się z ciepłym przyjęciem, dzięki czemu dziś jesteśmy dumni z wieloletniej współpracy z naszymi klientami. Zaopatrujemy w nasze wyroby wiele markowych sklepów, grupy muzyczne, firmy, kluby sportowe. Sprzedajemy nasze produkty również detalicznie pod marką TheCo.

3209
KLIENTÓW*
32967
ZREALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ*
32
LAT DOŚWIADCZENIA*
107
MAREK ODZIEŻOWYCH*

*Dane z września 2019 r. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

polska produkcja 100%
polski surowiec 98%
możliwość modyfikacji produktu 80%
dbałość o szczegóły 100%

Całość naszej produkcji odbywa się na miejscu w firmie, co daje ogromne możliwości co do ingerencji w proces, czy kontroli jakości. Dzięki temu, możliwe są również modyfikacje na każdym etepie.

Materiał, z którego zrobione są produkty został wyprodukowany i zafarbowany w Polsce. Jedynie drobne akcesoria, tj. guziki, ekspresy pochodzą spoza terenu Polski.

Szyjemy produkty według własnych form, jednak mamy możliwość ich modyfikowania, bądź wprowadzania zupełnie nowych modeli dla klientów.

Sprawdzamy jakość wykonania naszych produktów, a finalnie zostają one zawsze wyprasowane i spakowane w wysokoprzezroczystą folię.

[/vc_column]
Dostałem dokładnie to czego chciałem. Bluzy z własnymi oznaczeniami, metkami, haftem. Właścicielka bardzo życzliwa, dała odpowiednie wskazówki, abym mógł wystartować z własną marką. Dziękuję

Naprawdę super bluza. Świetna jakość, tak jak w opisie, gramatura itd. wszystko się zgadza!!!! Bardzo gruba i ciepła!!! Jestem mile zaskoczony!!! Błyskawiczna przesyłka!!! Polecam wszystkim 100% zadowolenia!!!

Po raz kolejny nie zawiodłem się kupując bluzy 3xl rozp. z kapturem.  Są naprawdę duże i solidne i dobrze wykończone. Błyskawiczna przesyłka. Polecam wszystkim! Prawdziwe ubrania na lata!