Cart

Sprzedaż hurtowa

Kiedy zakup możemy uznać za hurtowy?

Status hurtownika można otrzymać robiąc u nas zakupy już od 20 sztuk. Cena będzie się różniła w zależności od ilości miesięcznych zakupów. Podczas pierwszych zakupów u nas otrzymują Państwo jednak cenę z najbardziej korzystnego poziomu cenowego, niezależnie od ilości (jednak min. 20 szt.). W przypadku ponownych zamówień, nawet jeśli będzie zamówiona mniejsza ilość, cena będzie brana z przydzielonego wcześniej Państwu poziomu cenowego.

Produkt bez naszych metek bądź własne oznakowanie produktu?

Istnieje taka możliwość! Możemy również wszyć Państwa oznakowanie w dowolnym miejscu. Prosimy tylko o wcześniejszą informację.

Modyfikacje produktu?

Oczywiście. Mogą Państwo wybrać rodzaj ekspresu, sznurka w bluzach, dodać własne taśmy lub metki. Lista dostępnych modyfikacji dostępna jest w kategorii usługi.

Odzież z własnym nadrukiem bądź haftem?

Skupiamy się na tym co robimy najlepiej, nie robimy nadruków ani haftów. Możemy jednak dostosować proces produkcji, aby ułatwić Państwu naniesienie odpowiedniego wzoru. Standardową procedurą jest np. wysyłanie samych wykrojów produktu do sitodruku, następnie jego odbiór i zszycie przez nas, wraz z wszyciem Państwa metek. Następnie otrzymują Państwo wyprasowany, zapakowany, gotowy do sprzedaży produkt.

W jaki sposób uzyskać status klienta hurtowego?

Wystarczy zarejestrować się u nas na stronie oraz naprawdę krótki mail do nas, z prośbą o zmianę statusu konta na hurtowe. Wówczas po zalogowaniu się na stronie głównej, będą wyświetlane już ceny hurtowe.

>>>>>Wzornik dostępnych kolorów dzianiny>>>>>